בר/בת מצווה

קליפ בר בת מצווה!

חברת GOLDSONGS מפיקה וידיאו קליפים בהשתתפות המזמינים לכבוד חוגגי וחוגגות המצווה.

קליפ לבר ובת מצווה

הנה הוא הגיע למצוות, וגם היא. חתן וכלת בר ובת מצווה רוצים את המסיבה הכי טובה, עם ההפתעות הכי שוות, עם עשן וכוכבים, עם אין סוף של גימיקים אבל הם הכי יאהבו אם יכינו להם וידיאו קליפ לאירוע, עם התחלה וסוף לא ידוע… מתכנסת המשפחה, לפעמים מערבים גם את החברים מהכיתה, בוחרים שיר אהוב, מזמינים שיר במתנה, אחר כך מפיקים אותו לוידיאו קליפ מנצח, וידיאו קליפ משעשע ומקסים, כזה שמרגש ונוגע ללב, כזה שגורם להזיל דמעה כי הנה הגעתי למצוות ואני גדולה…

איזה קליפ לבר או בת מצווה?

בדרך כלל שיר הקליפ יהיה כמובן שיר ידוע ואהוב, שיר שחתן או כלת בת המצווה הכי אוהבים והוא הרינגטון שלהם, הם בלתי נפרדים. חברה שמפיקה קליפ לבר ובת מצווה מבקשת מהמשפחה ומהחברים פרטים על החוגגים. מדובר על העדפות אישיות של אופנה, הרגלים מצחיקים, חוויות שהיו, תחביבים וכל זה נארז במילים ומשפטים מחורזים לתוך המנגינה הנבחרת וזהו שלב ראשון בהפקת הודיאו קליפ לבר או בת מצווה.

שקט מצלמים וידיאו קליפ לבר או בת מצווה!

השלב השני אחרי כתיבת השיר היא הפקת הקליפ. נבחר מקום שבו אנו מעוניינים לצלם. ההקלטה תתבצע באולפן מקצועי ותולבש מאוחר יותר על הקליפ. בקליפ ישתתפו קרובים של החוגגים. בקליפים לבר או בת מצווה זה בדרך כלל חברים טובים או חברות מהכיתה. מחלקים להם תפקידים בשיר או שהם שרים במקהלה, מה שנדרש ומה שיוצא הכי יפה ועם כוונה. אפשר ליצור וידיאו קליפ מצחיק ומשעשע, או שלוו ומרגיע. המילים הנכתבות מדברות על בעל השמחה באהבה ובחיבה. מספרות על האופי המיוחד שלו ועל היותו נער כזה או נערה כזו, והכול עטוף בצילומים שמביעים כל כולם- השקעה ואהבה לבעל השמחה.

וידיאו קליפ זה סוג של מופע!

בעיקר בהפקה של וידיאו קליפ לבר או בת מצווה יש כל מיני רעיונות איך לעשות את זה, והבחירה בדרך כלל היא לפי האופי של החוגג. אם מדובר בנער חרוץ, הרי שהשיר והקליפ ילכו על זה, אם מדובר בנערה שחולמת להיות רקדנית, אפשר להפיק וידיאו קליפ על המוזיקה של אגם הברבורים, נער מחשבים יקבל וידיאו קליפ עם מוזיקה ממשחק פיפה, ונערה שאוהבת בעלי חיים תקבל וידיאו קליפ כשהכוכב הראשי יהיה הכלב שלה כל החוכמה היא לחבר בין נושא השיר למנגינה ואלה צריכים להתאים לנושא של השיר והקליפ.

הקלטה וצילום מקצועיים ברמה גבוהה

אל תנסו לעשות את זה בבית. וידיאו קליפ צריך להיות משהו מאוד מקצועי. זויות הצילום צריכות לספר את סיפור הקליפ, גם הקצב והתנועה ולכן אנחנו מפיקים קליפים בצורה הכי מקצועית וברמה גבוהה. אנחנו חושבים שמי שמשקיע הרבה באירוע, מגיע לו לקבל קליפ מעולה ברמה איכותית גבוהה כזה שניתן יהיה להבין ממנו שאין מחיר לשמחה… אז הרימו טלפון ונתחיל להפיק (-:

קליפים בר בת מצווה

 

קליפ בר המצווה הנדיר מהמגרש

 

קליפ בת מצווה מכולם

 

משפחת בנות המצווה הגדול

 

קליפ בת מצווה מרגש

 

קליפ בת מצווה מהמשפחה

 

קליפ בת מצווה תותים

 

קליפ בר מצווה מדליק

 

קליפ בר המצווה המדהים

 

קליפ בר מצווה מדהים

בר/בת מצווה

8 קטעי וידאו

קליפ בת מצווה מהמשפחה

4:06

קליפ בר מצווה מדליק

3:27

משפחת בנות המצווה הגדול

4:31

קליפ בת מצווה מכולם

3:56

קליפ בת מצווה מדהים ומרגש

0:00

קליפ בר מצווה מדהים

4:54

קליפ בת מצווה מרגש

3:39

קליפ בר מצווה תותים

3:31

ג'ינגלים

בית עמנואל

0:38

האמר נוטרישן

1:14

אוריאל סנטר

0:33

אפטר סקול

1:11

חוגג אירוע בקרוב? חבל שתסגור!
השאר פרטים ומייד נחזור אליך!

דילוג לתוכן