באולפן ההקלטות של שיר במתנה, מקליטים ומפיקים שירים לכל אירוע ולכל מטרה.

להרבה מאוד אנשים נמאס כבר לתת מתנות רגילות לאירועים. איך כבר אפשר לרגש ולהפתיע אנשים בעידן הסמארטפון והדיגיטל שמנהלים את החיים שלהם בלחיצת כפתור…?
במיוחד בעידן הזה יותר ויותר אנשים מחפשים מתנות מפתיעות ומקוריות. פשוטות ולא מתוחכמות, לא עוד טכנולוגיה, לא עוד פטנט, אלא משהו פשוט שיוצא מן הלב, משהו מרגש באמת.
יש רק דבר אחד שעונה על כל הציפיות. מתנה שהיא גם הפתעה, גם מרגשת, גם משמחת, גם מקורית וגם ומיוחדת במינה. מתנה שמזמינים למישהו שבאמת אוהבים ורוצים להשקיע בשמחה שלו- שיר במתנה!

המתנה הכי מבוקשת- שיר במתנה

רבים כבר הבינו כי מתנה אמיתית לא חייבת לבוא בקופסה. מתנה אמיתית לא חייבת בכלל להיות משהו שנוגעים בו היא יכולה להיות גם אויר, רוח, ים ויבשה. היא יכולה להיות משחק יצירתי, משהו של כיף והיא כמובן גם יכולה להיות שיר במתנה.

שיר במתנה עומד בראש מצעד המתנות הכי מבוקשות. משפחה וחברים מזמינים שיר במתנה לחתונה, ימי הולדת, ימי נישואין, בר או בת מצווה. כל אירוע שרוצים לייצר בו איזה שהוא גימיק מקורי אבל לא רדוד, אלא משהו שיש לו משמעות, שיר עם כוונה שגורם להתרגשות, שיר שנוגע בלב של כולם ורוצה לומר- אוהב אתכם פשוט…

המתנה הכי מרגשת- שיר במתנה

שיר במתנה מרגש גם את אלה שהזמינו את השיר במתנה. כי זה אחרת להקליט שיר באולפן, וזה לגמרי אחרת שכל האורחים מקשיבים. השיר אמור להגיד משהו לבעלי השמחה, להודות להם, לדבר עליהם, לספר איזו אנקדוטה, להחמיא ולפרגן להם, וכשזה נעשה בשירה ולא בסתם נאום, זה הופך לסוג של תפילה גם אם מדובר בשיר ממש משעשע.

שיר במתנה- מצחיק, מרגש, רומנטי או נוגה…

השלב הראשון של שיר במתנה זה להחליט על איזה לחן כותבים את השיר. הלחן כמובן קובע את רוח וסגנון השיר ולכן הוא יכול להיות שיר משעשע ומצחיק, מקהלה עליזה של כל המשפחה ששרה ברכות ואיחולים לחתן הבר מצווה, זה יכול להיות שיר רומנטי שהחתן מקדיש לכלה, או המשפחה של הכלה מקדישה לחתן.. זה יכול להיות כל דבר שמתאים לחוגגים, כי זו המתנה שלהם והם אלה שצריכים להרגיש יקרים ואהובים.

שיר במתנה- עושים "פוטושופ" לזיופים

ידוע הוא כי אלה שמזמינים את ההקלטה של שיר במתנה, לא תמיד יודעים לשיר ויש אף מהם שלא מעזים "לצייץ" משום שהם ממש, אבל ממש לא בתו הנכון. כל זה נעלם באולפן הקלטות מקצועי עם עריכה ומיקס שהופכים כל קול לבאריטון ומאצו סופרן, אף אחד לא ישמע שום זיוף, השיר ישמע מעולה ממש כאילו ושרה אותו הגבעטרון…

הוסיפו לזה מילים כדורבנות, ויצא להם המנון שמח ומקפיץ, או שיר רגוע ושלוו, שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר, כי כך זה כשאוהבים…


עושים שיר במתנה 🙂

רוצים לשמוע עוד על ההקלטה? אולי על קליפ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שווה בהחלט!

חוגג אירוע בקרוב? חבל שתסגור!
השאר פרטים ומייד נחזור אליך!

התחל שיחה
1
כיצד נוכל לעזור?
GoldSongs שיר במתנה
שלום, ושמחים שפניתם אל אולפני Goldsongs
מה השם? ואיך נוכל להעניק שירות?
דילוג לתוכן