שיר בהפתעה- אין עוד הפתעה כזאת בעולם!

כאשר אנשים יקרים לנו חוגגים איזה שהוא אירוע כמו יום הולדת, יום נישואין, בר מצווה, חתונה ועוד, חשוב לנו מאוד לעשות משהו לא מקובל, לא שגרתי, לא בנאלי. משהו שיפתיע אותם. משהו שהם לא מצפים לו, שיהיה להם שווה לחכות לו, שתהיה לנו חוויה לארגן להם אותו, כי זה אמור להיות משהו מאוד מפתיע.

יש בהפתעה משהו מאוד מסעיר ומקפיץ ואם היא הפתעה שמחה, היא גורמת לנו אושר בל יתואר משום שאנחנו מרגישים כמה השקיעו כדי להפתיע אותנו, וחשים מאושרים ויקרים.

שיר בהפתעה- הפתעה מספר אחת!

הפתעה גורמת לנו לצאת מגדרנו. זה יכול להיות משהו מצחיק מאוד, משמח, מרגש לא חשוב מה – עצם ההפתעה גורמת לשמחה משום שלא ציפינו למשהו כזה, והנה הוא קורה, וזה בדרך כלל סוג של משאלה כמוסה שמישהו כמו קרא את ליבנו וידע כמה מתאימה לו ההפתעה.

אז תארו לעצמכם שחתן בר המצווה בכלל חושב על הדרשה ופתאום, באמצע האירוע שקט הס, קול שירה נשמע, איך הגיעה אימא לדיסק? מה לאבי הרופא ולזמרה, והנה גם הקול של סבתא ירדנה נשמע, וסבא משה מרעים: מזל טוב, מזל טוב נכד יקר. מה קורה פה. השתגעה המשפחה, זהו קריירה חדשה מקהלה עליזה?

שיר בהפתעה- הצירוף של המילים והלחן מפתיע!

מה שמפתיע את החוגגים זה הצירוף של הלחן המוכר עם המילים החדשות. מושקעת פה עבודה של יצירת שיר, כתיבה מחדש. והשיר הזה מדבר על בעל השמחה. מספר עליו משהו נחמד, מאחל איחולים לילדת היום ההולדת, מברך את אבא ואימא ליום הנישואין ובשיר עם מנגינה זה נשמע הרבה יותר מרגש ואמין.

בדרך כלל יש לשמור בסודי סודות את כל נושא השיר בהזמנה, כי כל הרעיון הוא גם הפתעה. החל מבחירת הלחן ועד המילים. כי שיר בהפתעה הוא כמו קופידון שיורה חץ של אהבה מיער של מילים ומנגינה, כזה הוא שיר בהפתעה.

שיר בהפתעה- לכל אירוע שתרצו

אין אירוע שלא מגיע לו שיר בהפתעה. זו המתנה הכי מיוחדת והכי נעימה. זה מפתיע וזה הכי מפרגן, הרבה יותר קל לקנות מתנה בקופסה לכן אם אתם אוהבים מישהו, ואם חושבים שמגיע לו משהו מיוחד, הוא ירגיש כזה אם תזמינו לו שיר בהפתעה.

יכול לצאת לו שיר רומנטי או שיר תפילה, שיר היתולי או שיר אהבה. המוזיקה יכולה להיות שקטה, מקפיצה או בסגנון טראנס, זה קשור לאירוע, לסגנון שתבחרו וכך תיווצר האווירה שתרצו.

כשהנכדים שרים לסבא- נא לנגב את הדמעות…

שיר בהפתעה הוא תמיד שיר מרגש, אבל אי אפשר להתעלם מזה שיש רמות שונות של התרגשות. ובכן מהניסיון שלנו עם שיר בהפתעה אין כמו שיר למשל "השקמים" שכתבנו לו שיר איחולים לבביים לסבא אהוד בן ה-80 והתקבצו ושרו כל הנכדים. זה היה כל כך מרגש שאפילו השיר בהפתעה ניגב כשלא ראו דמעה…

דילוג לתוכן