קליפ ליום הולדת

קליפ ליום הולדת

אחת ההפתעות הכי שוות שאפשר להכין ליום הולדת היא להכין קליפ לבעל השמחה. משהו שיגיד עליו הרבה, משהו שתשירו לו, לכבודו שיוקדש רק לו ויעשה לו הפתעה שמחה, התרגשות עצומה, כמו שצריך להרגיש ביום הולדת…

זו אחת המתנות הכי אישיות והכי מושקעות. זה משהו שלא קונים בקופסה והערך שלו הוא ללא גבול. זוהי מתנה מיוחדת לאנשים מיוחדים.

איך מזמינים קליפ ליום הולדת?

החברה שלנו היא מהחברות הותיקות והמקצועיות ביותר בארץ בתחום הפקת קליפ ליום הולדת. מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור אתנו קשר, ומפה אנחנו כבר מתחילים את העבודה.

לפני שבכלל מגיעים לקליפ יש כמה שלבים שהוא עובר ואנחנו נסביר את זה במאמר הזה.

כתיבת שיר במיוחד לקליפ!

רק לצורך הסבר בואו נתאר לעצמנו שהקליפ מיועד לעלמה חמודה בשם דפנה, שסיימה רפואה וטרינרית לפני שנה והיא משוגעת על סוסים.

יש פרטים חשובים שאנחנו נרצה לקבל כדי לכתוב את השיר. כיוון שדפנה משוגעת על סוסים, מן הסתם הם יככבו גם במילות השיר, ואולי אפילו נשתול גם כמה קולות של דהרות סוסים… דיו, דיו ועוד.

הפרטים שאנחנו מבקשים לקבל לפני כתיבת השיר הם פרטים מעניינים ומרכזיים על האופי, התחביבים, סגנון החיים וההעדפות של בעל השמחה. במקרה של דפנה מדובר בכך שהיא כבר וטרינרית לכן כנראה שהשיר עצמו יתרכז בזה, ואם למשל היא עוד רווקה אז בטח אחרי שנציג בשיר את כל האהבה הגדולה שלה לבעלי חיים, נאחל לה אהבה משלה על שניים…

לדוגמה: דפנה כן הבנו את אוהבת חתולים

אבל תראי איזה תור את עושה לגברים

תרימי את הראש מעל הזנבות

תתאהבי כבר דפנה, די עם חיות!!!
בדרך כלל השיר גם כולל ברכות ואיחולים, מתאר את בעל השמחה בצורה היתולית ונחמדה, ומאחל לו הרבה 120 במילים ומנגינה.

השיר ייכתב כמובן על שיר קיים, אנחנו לוקחים את הלחן ומלבישים עליו את המילים החדשות, והוא כבר מקבל חיים אחרים ומקורי מאוד.

מהו סגנון קליפ היום הולדת שלכם?

את סגנון קליפ היום הולדת קובע בעצם הלחן. אם למשל בחרתם בשיר של כוורת הרי שבוודאי נכתוב שיר היתולי, כי זה מה שמתאים לשירים של כוורת, אבל אם בחרתם לדפנה שיר רוק, כי בין חתולה לכלב היא שומעת מוזיקה, אז סגנון הקליפ יהיה רוקיסטי.

סגנון השיר קובע כמובן את צילומי הקליפ.

צילומי קליפ ליום הולדת!

כאשר מדובר בקליפ יום הולדת היוזמה תמיד מגיעה מצד החברים או המשפחה. לצורך צילומי הקליפ כולם נפגשים וברוח הקליפ מצלמים. אפשר ורצוי כמובן לשיר, ולרקוד, לעשות פרצופים מה שמתחשק, כל הרעיון של קליפ ליום הולדת הוא חגיגה אחת גדולה שמחה, מדבקת ועליזה.

יש כאלה שמגיעים עם תלבושות מיוחדות, כובעים וכו', יש כאלה שמצטלמים ליד כלי נגינה, כאילו הם מינימום סיימו את הפקולטה למוזיקה לפני שנייה…

כך אפשר לראות בקליפ יום הולדת ילדים קטנים על גיטרות מנגנים ביטלס, בנות צעירות שרות קווין, כל מה שעולה על הדעת כדי להפוך את הקליפ יום הולדת הזה לבלתי נשכח…

התקשרו אלינו, נדבר על זה (-:

03-9600990

GOLDSONGS

דילוג לתוכן