קליפ חברה – כי מגיע הטוב ביותר

קליפ חברה מפיקים עם הטובים בתחום וללא ספק Goldsongs עושים את זה על הצד הטוב ביותר, עם כל הנסיון והמקצועיות שאנחנו מביאים עבורכם.

אנחנו מאמינים גדולים בשיתופי פעולה, והצלחת הקליפ היא גם עבורינו. אנחנו ניתן את כל הנשמה להפקת הקליפ עם שקיפות מלאה לאורך כל הדרך.

אז למי זה מתאים קליפ חברה? התשובה היא בעצם לכל ארגון, בכל סדר גודל. סמנכ"ל הכספים פורש? וועד העובדים חוגג? מנהלת הרכש חוגגת יום הולדת? Goldsongs שם בכל רגע על מנת לתעד, להקליט, לצלם ולערוך את המזכרת הנהדרת הזו ולהעניק בהפתעה לעובד\ת בהמון מקוריות ואהבה כמובן.

איך התהליך של הפקת קליפ חברה עובד? מאוד פשוט. מתחילים ביצירת קשר להכרות ואיפיון. אין צורך בשלב זה להגיע אל האולפן. אנחנו שואלים אתכם בעזרת שאלון אישי וממוקד את הפרטים על סיבת האירוע. לאחר מכן צוות הכותבים של Goldsongs מתחילים לחבר שיר תפור למידותיו של האירוע. כעת, שהשיר נכתב, לכם נותר רק לחלק אותו בין שאר החבורה, לפי בתים, פזמון. בדר"כ את הפזמון שרים ביחד ואת השאר מחלקים. והנה זה קורה – נפגשים באולפן ומתחילים בהקלטה! אנחנו דואגים לכל חלק בשיר שיישמע הכי מעולה שיכול להיות. בעזרת התאמה לסולם, תיקון זיופים ואפקטים מרשימים, השיר יישמע להיט. באחריות! לאחר המיקס באולפן על השיר, מגיע שלב הצילום. אתם מצטלמים באולפן עם האוזניות, על המקרופון, יושבים על מערכת תופים, מננים בגיטרות ומרגישים להקה לכל דבר.

לאחר מכן נכנסים לחדר האפקטים – הגרין סקרין. מוזמנים לצפות במאות הדוגמאות הכוללות אפשרויות אין סופיות בעריכת רקעים דינמיים מדהימים בהם העובדים במסיבת ריקודים, באמצע מדבר או צונחים ממסוק ועוד ועוד.. לכם נשאר לתת לנו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ביחד איתכם ולהנות מקליפ חברה המוצלח ביותר!

רוצים לשמוע עוד על ההקלטה? אולי על קליפ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שווה בהחלט!

חוגג אירוע בקרוב? חבל שתסגור!
השאר פרטים ומייד נחזור אליך!

התחל שיחה
1
כיצד נוכל לעזור?
GoldSongs שיר במתנה
שלום, ושמחים שפניתם אל אולפני Goldsongs
מה השם? ואיך נוכל להעניק שירות?
דילוג לתוכן