הפקת מצגת - אז מה היה לנו עד היום?

הכנת מצגות לכל אירוע ומטרה, בין אם אירוע עסקי או פרטי- אנו נדאג ליצירת המצגת המושלמת עבורכם!

מצגת היא אוסף של סרטונים ותמונות אותם אנחנו בחברת GOLDSONGS מרכיבים כקולאז' על שיר להיט נבחר לבקשתכם, ע"י זמרי הבית או בעצמכם!

מצגת מתאימה בדרך כלל לכל סוגי האירועים. זו יכולה להיות מצגת לחתונה על החתן והכלה, מצגת ליום הולדת, יום נישואין, בר או בת מצווה כל אירוע שאתם רוצים להראות בו משהו על בעלי השמחה אבל לעשות את זה בכישרון ועם כוונה. כי מצגת צריכה לרגש, לשמח, להפתיע.

אנחנו מלבישים את הויז'ואל על השיר כאילו שזה הויז'ואל המקורי שלו…
המלים צריכות להביע משהו ואז התמונות משתלבות באמירה – סוג של סרט על בעל השמחה.

מצגת לחתונה!

מצגת לחתונה תכלול תמונות (אפשר אפילו מהינקות וזה הכי מקסים) על החתן והכלה, תמונות מחוויות משותפות שלהם, תמונות מהחיים שלהם. רגע החתונה אם כך הוא רגע השיא של סיפור האהבה.

מצגת לבר או בת מצווה!

מצגת בר או בת מצווה תציג את החוגג דרך העיניים של השיר…הוא כמובן צריך להיות שיר מאוד אהוב על החתן או הכלה שהגיעו למצוות, וזה כבר יעשה להם שמח. בדרך כלל שמים דגש על האופי, התחביבים והאהבות של החוגגים הצעירים ומשתדלים לתת לזה ביטוי במצגת עצמה. אם זה אהבה לבעלי חיים, אז יהיו שם הרבה, אם מדובר בתולעת ספרים אז זה יתבטא גם בצילומים ובסרטונים מהחיים.

מצגת ליום הולדת!

מצגת ליום הולדת היא כמובן הפתעה גמורה. חברים או משפחה צריכים להעביר חומר על החוגגים, מזה מרכיבים את המצגת שמציגה את בעלי השמחה ברגעים, אנקדוטות ובדברים המיוחדים להם בחיים.

זה בדרך כלל מאוד מרגש, מפתיע ומתקבל בשמחה עצומה.

מצגת ליום נישואין!

מצגת ליום נישואין בדרך כלל מזמינים ילדי בעלי השמחה. הם מעבירים לנו תמונות וסרטונים מהם אנו מרכיבים את מצגת מסע החיים של ההורים.

לכל אדם שחוגג יש עבר, היסטוריה ורגעים בלתי נשכחים במיוחד כשמדובר בזוג שחוגג יום נישואין. כל תמצית האהבה והזוגיות באה לידי ביטוי במצגת מרגשת ומשמחת ואין עין שנותרת יבשה מסיפור האהבה הגדול הזה שחוגג חצי יובל ועוד ידו נטויה..

מצגת למקומות עבודה!

חברות, ארגונים ומפעלים חוגגים תקופה, פרויקט, השקעה ומקיימים אירוע בו הם זקוקים למצגת על החברה.

מצד שני הרבה פעמים הם זקוקים למצגת תדמית ומיתוג של החברה לצורך פרזנטציה בפני קהלים שונים והמצגת הזו נעשית באופן מקצועי עפ"י תסריט שאנו כותבים.

בשני המקרים אנו מבצעים תחקיר, מוציאים חומרים מתאימים ומפיקים מצגת עפ"י הדרישות.

גם אם מדובר במצגת מקצועית וגם אם מדובר במצגת לרגל אירוע חגיגי, אנו מפיקים מצגת ברמה גבוהה, בשילוב של חומרים איכותיים מתאימים, כדי שהמצגת תשיג את המטרה לשמה היא נועדה.

בין לקוחותינו המוסדיים: בנק אוצר החייל, ערוץ הספורט, חברת החשמל ועוד ועוד…

חוגג אירוע בקרוב? חבל שתסגור!
השאר פרטים ומייד נחזור אליך!

דילוג לתוכן