ג'ינגלים

ג'ינגל – הדרך המוצלחת למיתוג העסק שלך. 

אז איך יוצרים ג'ינגל ומאיפה מתחילים?

כל מה שצריך בכדי למשוך עוד לקוחות, תלוי ביצירת ג'ינגל מתאים ומדויק, אשר ישווק אותכם באופן קבוע.

הצורה המקצועית והיעילה ביותר עבור העסק\חברה שלך לשווק את עצמו היא באמצעות ג'ינגל – שיר קצרצר בעל מסר שיווקי או אינפורמטיבי שאמור למשוך את אוזנו של הלקוח שלך ולעשות לו חשק להתעניין במוצר שלך.
עכשיו אתם שואלים את עצמכם איך יוצרים ג'ינגל?

קודם כל יוצרים טקסט שיעיל שיווקית מצד אחד אבל מצד שני יהיה נעים לאוזן ולא דוחף יותר מדי. טקסט שישתלב יפה עם המוזיקה וייצור את האיזון העדין שדרוש לצורך העברת האינפורמציה בצורה הטובה ביותר. חשוב שהטקסט ירכז לתוכו את הערכים של החברה בצורה המקצועית ביותר יחד עם דגשים שיווקיים נכונים שיעזרו ללקוח לקבל את ההחלטה הנכונה.
לאחר מכן מלחינים את המוזיקה שתחזיק את הטקסט. בין אם מדובר במלודיה קליטה שתלווה את הגשת המילים למאזין ובין אם מדובר במוזיקת רקע נכונה להקראה האינפורמטיבית של העסק שלך. ללחן תפקיד חשוב ביותר כדי שהמסר יעבור בצורה הנכונה למאזין.
השלב הבא הוא מאוד קריטי עבור הג'ינגל – שלב העיבוד. חשוב לבחור את הכלים הנכונים והאווירה הנכונה עבור המוצר שלכם.חשוב מאוד שהג'ינגל יהיה קליט וישאר עם המאזין גם לאחר שנגמר השיר הקצרצר. במקרה של המתנה טלפונית חשוב שהלחן יהיה נעים לאוזן ויעביר למאזין את מספר הדקות על הקו בצורה הטובה ביותר. אם מדובר בשיווק ארצי בערוצי הרדיו השונים למיניהם, חשוב שהלחן יהיה מרשים ומייצג את הנישה הספציפית ששיכת למוצר שאותו הג'ינגל משווק.
השלב הבא הוא שלב ההגשה . הגשה של הג'ינגל על ידי קריין מקצועי, עם קול רדיופוני שיכול להעביר את המסר שלכם בצורה הטובה ביותר. הגשה של הג'ינגל על ידי זמרים מקצועיים שבנוסף לקול יפה ויכולות שירה צריכה להיות להם נוכחות שתעזור לאפיין את המוצר שלכם בצורה הטובה ביותר.
ואחרי כל השלבים האלה עריכה והפקה נכונה יוצרת עבורכם את הג'ינגל הנכון לעסק שלכם. מאוד חשוב לבחור בחברה צעירה דינמית ויצירתית שתפיק עבורכם את השיר הנכון שיהווה לוגו מושלם עבור  החברה שלכם.

הג'ינגל שחברת Goldsongs מפיקה עבורך, ישמש לשנים רבות של מיתוג, פרסום והצלחה רבה. 

הכל מתחיל בקול – ואנחנו מוכנים לאתגר הבא שלנו. 

אז הרימו טלפון ונתחיל להפיק (-:
דילוג לתוכן