אודות

אודות שיר במתנה

איך הכל התחיל?

את חברת GOLDSONGS הקמתי בשנת 2007 בגלל אהבתי הגדולה לכתיבה עוד מגיל צעיר ותשוקתי העזה למוזיקה. עולם של צלילים ומילים שנוגע בכל נימי הלב והנשמה שלי.

השילוב של השניים הוביל אותי לעסוק בכתיבת שירים במתנה, כי מי כמוני יודע כמה כוח יש לשיר, איזו השפעה יש לו על הרגש ועל הנשמה, איזו עוצמה יש לחיבור של מילים ומנגינה.

היום החברה שלי GOLDSONGS, נחשבת לאחת החברות הכי מקצועיות ומובילות בארץ בתחום כתיבת שירי מתנה, הפקת וידיאו קליפים מצגות, ג'ינגלים ועוד.

בחברת GOLDSONGS מועסקים אנשי המקצוע הכי מוכשרים בתחום הכתיבה, ההלחנה, ההפקה ועוד. את ההקלטות שלנו אנחנו עושים  באולפן הקלטות מקצועי, ברמה הכי גבוהה כי מה שחשוב לנו זה שכל שיר במתנה או קליפ או מצגת יהיו ברמה המקצועית הכי גבוהה, הכי מלוטשים, הכי חדים והכי נקיים מבחינת הקלטות וצילומים.

אנחנו משתמשים במצלמת HD וציוד צילום נוסף מתקדם, מצלמים גם צילומי חוץ או באולפן עם מסך ירוק ורקעים מתחלפים.

אתם יכולים להקליט את השירים בעצמכם באולפן ההקלטות שלנו, או שאת השיר יבצעו זמרי הבית של חברת GOLDSONGS.

אז יש לכם איזה אירוע בקרוב, ואתם רוצים להפתיע ולא לקנות עוד מתנה שתיכנס לארון (או תעבור בסודי סודות לחוגג הבא במשפחה…) בואו נעזור לכם להוציא את כל הרגש והאהבה שיש לכם ונכתוב ליקירים שלכם את השיר שיעשה להם את האירוע, הקליפ שיעשה להם שמחה גדולה, המצגת המרגשת, כל מה שיחדור להם ללב ויאמר להם בצורה מקורית-  אוהבים אתכם תודה, את כל זה עשינו בשבילכם כי מגיע לכם לא פחות ממתנה כל כך מיוחדת ומפתיעה.

אז ניפגש בשמחות?

שלכם

מני גולדמן

מנכ"ל GOLDSONGS

דילוג לתוכן